• Akkaya İnşaat, İstanbul
  • info@insaatakkaya.com.tr

(0212) 505 05 34

Akkaya İnşaat Neler Yapmıştır, Ne Oranda Hizmet Vermiştir ?


Büyüklerimizden meslek olarak öğrendiğimiz elle yıkım işini bütün yatırımlarımızı işimize yaparak makine gücü ile yıkım şekline dönüştürmüş bulunmaktayız. Bu durum daha fazla istihdam ve daha fazla katmadeğer üretmek açısından çok önemlidir.

  İstanbul içinde ve İstanbul dışında sayısız projelere, taahhütlere imza atmış ve almış olduğumuz işleri süresinden önce sıfır riskle yapıp teslim etmiş bulunmaktayız. Firmamız İstanbul’da % 75 oranında yıkım, söküm, kırım, moloz, enkaz kaldırma, kuyu temel işlerini yapıp sürelerinden önce teslim etmiştir.

  İstanbul’da ana caddelerde, bitişik nizamlarda iki bina arası, yüksek katlı, 3 kattan başlayarak 10-15 katlı, sayısız birçok binanın söküm, yıkım, kırım, kuyu temel çalışmaları, moloz nakli ve diğer taraftanda hafriyat çalışmalarını yapıp teslim etmiş bulunmaktayız. Az sürede çok iş yapmak öncelikli hedefimizdir.

Commercial Design

The extremely efficient and creative team at Interior have worked hard to bring us in the list of top commercal interior design companies in usa, especially Newyork. We produce commercial interior designs for all kinds of projects.

From the creation of concepts to space planning leading to solutions, we take care of everything. Generate the most creative ideas and brands hence adding value to each interaction.

Our experts let you choose best among all hence making your space look the most stunning & desirable amoung all.

We value our clients and are always available at your service for any kind of commercial interior design services.