• Akkaya İnşaat, İstanbul
  • info@insaatakkaya.com.tr

(0212) 505 05 34

İş Güvenliği ve Sağlığı


Firma olarak yapmış olduğumuz detaylı ve kapsamlı incelemede, ülkemizde meydana gelen kazaların % 98’i tedbirsizlik, dikkatsizlik, ihmal, iş bilmezlik, tecrübesizlik ve tedbir için harcama yapılmadığından meydana geldiği anlaşılmıştır. Firma olarak ilkemiz “tedbir, tedbir, tedbir”, “dikkat, dikkat, dikkat” anlayışını benimseyerek çalışmalarımızı yapmaktayız. Yaptığımız işin tehlikeli ve ağır bir iş olduğunun farkındayız. Birçok işveren yaptıkları işi çok basite alıp, emniyet tedbirleri için gerekli hassasiyeti göstermemektedirler.

  Firmamız işin yapısına göre, dikkatli, hassas, duyarlı bir şekilde alınması gereken tüm emniyet tedbirlerini işe başlamadan rapor haline getirip, iş programı kapsamına dahil etmektedir.

Commercial Design

The extremely efficient and creative team at Interior have worked hard to bring us in the list of top commercal interior design companies in usa, especially Newyork. We produce commercial interior designs for all kinds of projects.

From the creation of concepts to space planning leading to solutions, we take care of everything. Generate the most creative ideas and brands hence adding value to each interaction.

Our experts let you choose best among all hence making your space look the most stunning & desirable amoung all.

We value our clients and are always available at your service for any kind of commercial interior design services.