• Akkaya İnşaat, İstanbul
  • info@insaatakkaya.com.tr

(0212) 505 05 34

Makina Çalışması


  Makinelerimiz kiralama olmayıp kendi iş makinelerimizle hizmet vermekteyiz. Rekabet ortamında başarılı olabilmek için son teknoloji uzun bomlu yıkım, kırım ve çeneli makineleri JAPONYA ve GÜNEY KORE’den ithal ederek makine parkımıza katmış bulunmaktayız. Amaç az sürede çok iş yapmak ve sıfır risklerle iş bitirmek.

  Diğer yıkım, kırım ve çeneli makinemizi Türk malı olan HİDROMEK firmasından satın alarak makine parkımıza katmış bulunmaktayız. 8 adet kendi malımız olan kırıcılı, kovalı ekskavatör, 1 adet lastikli kovalı, kırıcılı makine, 1 adet bobcat, 5 adet VT5 Atlas Copco kompresörler.

  3 adet tamir ve parça adet geri dönüşümlü demirbaş depolar, her biri 5.000 m² olup elimizden geldiği kadar işi tam yaparak teslim etmek prensiplerimiz arasındadır.

  Yıkımı yapılacak olan binaların kendisini taşımıyorsa alttan yukarı, yani bodrumdan başlanılarak üst üsete gelecek şekilde teleskopik direkler her 1 m²’ye 1 adet teleskopik kolon verilerek güçlendirilmesinin yapılması şekli ile binanın yıkım esnasında çökmesinin önlenmesi.

  İki bina arası iksanın verilmesi yani gergi yapılması.

  Bitişik nizam binaların yıkımı yapıldığında elle yıkımı yapılan katın üzerinde çalışma yapılarak iki bina arasına gergi ve iksa yapılır.

  Yıkımı yapılacak olan binanın durumu ve yandaki binaların durumu göz önüne alınarak kolon ve kirişlere denk gelecek şekilde iksa ( gergi ) işi mutlaka uygulanır.

Commercial Design

The extremely efficient and creative team at Interior have worked hard to bring us in the list of top commercal interior design companies in usa, especially Newyork. We produce commercial interior designs for all kinds of projects.

From the creation of concepts to space planning leading to solutions, we take care of everything. Generate the most creative ideas and brands hence adding value to each interaction.

Our experts let you choose best among all hence making your space look the most stunning & desirable amoung all.

We value our clients and are always available at your service for any kind of commercial interior design services.