• Akkaya İnşaat, İstanbul
  • info@insaatakkaya.com.tr

(0212) 505 05 34

Sulama İşlemi..


Sulama işlemi iki şekilde yapılmaktadır:

1) Yüksek katlarda elle yıkım yapıldığında, katlara fiber depoların konulması, kendiliğinden basmalı su tankerleri ile depoların doldurulması, musluk takılarak hortumla sulamanın yapılması.

2) İş makineleriyle yıkım yapıldığında, kendinden basmalı su tankerleri gelerek sürekli sulama yapılması. Yıkım sırasında yeterli suyu mevcut bulundurmaktayız. Su olmadan yıkım yapılmayacaktır. Çevreye karşı hassas, duyarlı bir şekilde tekniğine uyularak çalışma yapılacaktır. Bizim ne kadar titiz çalıştığımıza referans olarak MARMARAY PROJESİ GAMA NUROL ORTAKLIĞI olan projelerde sayısızca bina yıkımının firmamız tarafından yapılmasından anlaşılır. GAMA proje müdüründen nasıl iş yaptığımız hakkında bilgi almanız mümkündür.

 Bütün binaların söküm, yıkım, kırım, moloz nakil işleri, kırıcılı ve kovalı makinelerle temellerin çıkartılması, temellerin ve sömellerin de kırımı yapılıp, demirin ayrıştırılıp, çıkan molozun döküm yerine gönderilmesi firmamızca titizlikle eksiksiz olarak tamamlanmıştır.

Commercial Design

The extremely efficient and creative team at Interior have worked hard to bring us in the list of top commercal interior design companies in usa, especially Newyork. We produce commercial interior designs for all kinds of projects.

From the creation of concepts to space planning leading to solutions, we take care of everything. Generate the most creative ideas and brands hence adding value to each interaction.

Our experts let you choose best among all hence making your space look the most stunning & desirable amoung all.

We value our clients and are always available at your service for any kind of commercial interior design services.