• Akkaya İnşaat, İstanbul
  • info@insaatakkaya.com.tr

(0212) 505 05 34

Türkiye Kentsel Dönüşüm ve Yerinde Yenileme Proje Hazırlıkları


Türkiye konumu itibariyle birinci derece deprem bölgesi kuşağında bulunmaktadır. Ülke olarak yaşadığımız deprem acılarını yeniden yaşamamak için Devletimiz, eskimiş ve sakıncalı binaların yerini sağlıklı konutlar alması amacıyla kentsel dönüşüm yenileme projesini başlatmıştır. Yeniden yapılacak olan binalar deprem yönetmeliğine göre inşaa edilecektir.

  Yıkımların süratle yapılması gerekliliğini göz önünde bulunduran firmamız, bu oluşuma uyum sağlamak için makine parkurunu son teknoloji iş makineleriyle donatmış bulunmaktadır. Mevcut makine parkımıza ilave olarak iki adet 24 metre erişim yapısına sahip makaslı, çeneli yıkım makinesi daha katmış bulunmaktayız. Var olan makine parkımızla ülkemizin kentsel dönüşümüne tüm bilgi birikimimizle gerek özel sektöre, gerekse kamu sektörüne 365 gün 24 Saat hizmet vermekteyiz.

  İş potansiyelimiz arttıkça makine parkımızın ve teknik elemanlarımızın artırılması, diğer taraftan da dünyada değişen teknolojiyi takip ederek firmamıza katmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Tüm gücümüzü seferber ederek sınırsız derecelerde katkı vermeye hazırız.

  Hedefimiz az sürede çok iş yapmak, kaliteyi artırmak, istihdam ve katma değeri büyüterek ülkemize katkıda bulunmaktır. Hedefsiz büyüme mümkün değildir. Hedefleri olan insanlar ve firmalar büyümeyi sağlar ve büyümeyi kamçılar.

Commercial Design

The extremely efficient and creative team at Interior have worked hard to bring us in the list of top commercal interior design companies in usa, especially Newyork. We produce commercial interior designs for all kinds of projects.

From the creation of concepts to space planning leading to solutions, we take care of everything. Generate the most creative ideas and brands hence adding value to each interaction.

Our experts let you choose best among all hence making your space look the most stunning & desirable amoung all.

We value our clients and are always available at your service for any kind of commercial interior design services.