• Akkaya İnşaat, İstanbul
  • info@insaatakkaya.com.tr

(0212) 505 05 34

Awesome Image

Akkaya İnşaat olarak; Müşteri güveni kazanmak ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Akkaya İnşaat Taahhüt Turizm San. ve Tic.Ltd.Şti. kuruluş tarihi olan 11 Aralık 1998 tarihinden beri kendi mülkiyeti olan Çalışlar Caddesi Preveze Sokak Eren Apt. No: 13 Bahçelievler/İSTANBUL adresindeki şirket merkezinde, öncelikli ve ağırlıklı iştigal branşı olan yıkım konusunda, yıkım ağırlıklı olarak 365 gün 24 saat hizmet vermektedir. Her zaman amaç ve gayesi, ülkesine faydalı olabilmek ve konusunda daha iyi hizmet vermek olmuştur. Bu gaye ile dünyada teknoloji gelişmesini günü gününe yerinde görüp, inceleyip, takip etmiştir. Yıkım konusu ile ilgili dünyanın neresinde geliştirilmiş makine varsa ithal ederek makine parkuruna katmıştır. Gelecek nesillere bu konuda daha iyi faaliyet gösterebilmeleri için ayrıca gayret sarfetmektedir. Kuruluş tarihinden itibaren firma olarak yıkım, kırım, söküm, moloz nakli, hafriyat, temel takviye, kuyu temel, fore kazık, hurda alım satım, tarihi eser onarımı, güçlendirme, tadilat, restorasyon ve tamirat dallarında 365 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firma olarak yıkım işinin 40 yıllık aileden gelen meslek oluşu itibarı ile yeterli bilgi ve birikime sahip olup, öncelikle iş güvenliği ve sağlığı ile ilgili gerekli tüm emniyet tedbirlerinin alınması, diğer taraftan da çalışan tüm personeline seminer ve uygulama yaparak bilgilendirmesi neticesinde uzman ekiple, yeterli bilgi ve birikime sahip olan kadrosu ile hizmet vermektedir. Makineli ve makinesiz yıkım, uzun bomla yıkım, elle yıkım (insan gücü ile), kompresörle yıkım ve hilti ile yıkım gibi teknik usullere dayanarak yıkım işlerini sürdürmektedir. Ülkemizin deprem bölgesi olması nedeni ile kentsel dönüşüm projelerinde yerinde yenilemede yıkım için çözümleri kati şekilde gerçekleştirip hizmet vermektedir. Firma olarak güvenilirlik, insan ve çevreye saygı prensiplerinden taviz vermeden sektörün lideri konumu bizleri mutlu kılmaktadır. Söz konusu kentsel dönüşümün hızla artması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıklı binaların yerinde yenileme ve inşaa edilmesi, modern şehirleşme ve bina restorasyon çalışmaları hızla artmakta olup, bu ve benzeri bir çok sebepten dolayı yıkım ve hafriyat çalışmaları ivme kazanarak gereklilik halini almıştır. Tüm bu çabalarımız AKKAYA İNŞAAT’ı hakettiği yere taşımıştır.

Signature

Mustafa AKKAYA,

Genel Müdür

Tercİh Edİlme Sebeplerİmİz

20 Yıllık Tecrübe

1998 yılından beri edinilmiş yüksek tecrübe ile hizmetinizdeyiz...

Fikir Geliştirme

Yıkım öncesi uzman ekibimizle yol haritası oluşturularak işi tüm yönleriyle değerlendirildikten sonra hizmet sağlamaktayız.

Kaliteli Hizmet

Sahip olduğumuz tecrübeyi sürekli olarak eğitimler ile geliştirerek vermiş oluğumuz hizmetler ile çok sayıda firma ve kurumun ilk tercihi olduk.

Kazanılmış Güven

Sağlamış olduğumuz hizmet ve projeler ile kazanılmış haklı gurur.

Teknolojik Danışmanlık

Yıkım konusu ile ilgili dünyanın neresinde son teknoloji geliştirilmiş makine varsa ithal ederek hizmetinize sunmaktayız.

7/24 Kesintisiz Hizmet

365 gün 24 saat hizmet vermekteyiz..

YIKIM İŞLERİNDEKİ BAŞARILARIMIZ SAYESİNDE YENİ YAPILARA ZEMİN HAZIRLAMAKTAYIZ...